• info@aydınrehberi.com
  • 0553 644 59 38
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
588 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halkbank
  • ADRES: ATATÜRK BULVARI YURDAKUL İŞ MERKEZİ B BLOK NO:133 DİDİM / AYDIN
  • TELEFON: 0 (256) 811 3703
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

1933 tarihinde Başladı

Misyon
Üstlendiğimiz sosyal sorumluluk ve yüksek görev bilinci içerisinde, tüm bankacılık hizmetlerini etkin şekilde yerine getirerek, müşterilerimize, hissedarlarımız… Devamını Gör
EK İLETİŞİM BİLGİLERİ

http://www.halkbank.com.tr/
DAHA FAZLA BİLGİ

Hakkında
Hizmet ve ürünler ile ilgili görüş/öneri ve şikayetlerinizi https://www.halkbank.com.tr/contact/contact.asp adresinden iletebilirsiniz.

Ürün
Paraf, İhtiyaç Kredileri, Taşıt Kredileri, Konut Finansmanı/Mortgage,
Anlaşmalı Konut Projeleri, Mevduat Ürünleri, IBAN, Yatırım Ürünleri, Bank24 Jet, Nakit
K… Devamını Gör
categories
Finans Şirketi

1938 yılında kurulan Halkbank, kuruluşunun ilk yıllarında Halk Sandıkları kanalıyla kredi hizmetlerini yürütmüş, 1960’lı yılların başından itibaren şubeleşme ile birlikte daha aktif bir çalışma temposuna girmiş, mevduat ve kredi hacmini yükseltmeye başlamıştır. 1992-2001 yılları arasında Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş. (Töbank), Sümerbank ve Etibank ile Emlak Bankası’nın bazı şubeleri Halkbank’a devredilmiştir. 2004 yılında Pamukbank’ı devralmıştır. 2007 yılında hisselerinin yüzde 24,98’i, 2012 yılında da yüzde 23,9’u halka arz edilen Halkbank’ın halka açıklık oranı yüzde 48,86’ye erişmiştir.

2016 itibariyle yurt içinde 956, yurt dışında 5 şubesi, 3 yurt dışı temsilciliği, 17,158 personeli bulunan Halkbank; şubeleri, telefon ve internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulamaları aracılığıyla müşterilerine eşsiz bir bankacılık deneyimi yaşatan, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle, küresel bir vizyonla hizmet veriyor.

Halkbank, 78 yıllık deneyimi ile karlılık ve verimlilik odaklı strateji doğrultusunda KOBİ’lere ve ülke ekonomisine sağladığı desteği çeşitlendirip artırarak bir misyon bankası olmayı sürdürürken, çağdaş ve uluslararası bankacılığın tüm gereksinimlerini yerine getiriyor. KOBİ bankacılığının yanı sıra Bireysel Bankacılık alanında da önemli başarılara imza atan Halkbank, 2012 yılında lansmanını gerçekleştirdiği kredi kartı Paraf ile müşterilerine hizmet veriyor.

Halkbank, temel bankacılık hizmetlerine ek olarak bağlı ortaklıklarıyla birlikte müşterilerine ihtiyaç duyabilecekleri tüm finansal ürünleri sunuyor. Halkbank bağlı ortaklıkları arasında Halk Sigorta A.Ş., Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş., Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Halk Finansal Kiralama A.Ş., Halk Portföy Yönetimi A.Ş., Halk Faktoring A.Ş., Bileşim Alternatif Dağıtım Kanalları ve Ödeme Sistemleri A.Ş., Halkbank A.D. Skopje ve Halkbank A.D. Beograd bulunuyor.

Halkbank, Türkiye’deki başarılı performansını yurt dışına taşıyarak yakın coğrafyada da güçlü bir bölge bankası olma amacıyla çalışıyor; 2011 yılından bu yana Makedonya’da Halkbank A.D. Skopje, 2015 yılından bu yana da Sırbistan’da hisselerinin yüzde 76,76’sını devraldığı Halkbank A.D. Beograd bankaları ile hizmet veriyor.

Halkbank, KOBİ’lere danışmanlık ve eğitim hizmetleri vererek finansman dışı desteklerle de yanlarında olmayı amaçlıyor. KOBİ’lere özel olarak tasarladığı www.halkbankkobi.com.tr platformu ile KOBİ’lerin ticari faaliyetler, hukuk, vergi vb. konularda uzman danışmanlardan danışmanlık hizmeti almalarına olanak sağlıyor. Halkbank müşterileri banka şubelerine gitmeden önce ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilecekleri, randevu tesis edebilecekleri, destek hizmetlerinden faydalanabilecekleri KOBİ’lere özel 0850 222 04 01 KOBİ Dialog hattından da 365 gün 24 saat yardım alabiliyorlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
[lbg_audio8_html5_shoutcast settings_id='2']